Yaşam

‘Sex and The City’ tam oyuncu kadrosu geri dönüyor

Sex and The City’den “Samantha” Kim Cattrall devam filmi “And Just Like That”in ikinci sezonuyla geri dönüyor. Dizinin başrol oyuncusu, Carrie karakterine hayat verdiği ve bu nedenle geri dönmeyen Sarah Jessica Parker ile sorunları olduğu bilinen Kim Catrall’ın ‘And Just Like That’ dizisinin dönem finalinde rol alacak. devamı için

Orijinal kadrodan yeni diziye dönmeyen tek isim olan Kim Cattrall’ın 22 Haziran’da ikinci dönemiyle ekrana dönecek olan dizide Samantha Jones olarak da olsa yer alacağı açıklandı. küçük bir sahne ile Catrall’ın grubun geri kalanını görmeden ve onlarla konuşmadan diziye döndüğü bir sahneyi çektiği öğrenildi. Sahne, Londra’da yaşadığı bilinen Samantha’dan Carrie ile bir telefon görüşmesinden oluşacak.

Devam filminin ilk döneminde Samantha karakterinin Londra’ya taşındığı, “Sex and The City” ekibinin orijinal ekibi Sarah Jessica Parker, Kristin Davis ve Cynthia Nixon’ın New York’ta yaşadığı gösterildi.

‘Sex and The City’ dizisi altı dönem sürdü ve dizinin ardından iki devam filmi çekildi. Cattrall, filmlerden sonra medyaya kendisinin ve Parker’ın kendisiyle sorunları olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu